Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
walicRydzaWalicPIS napisał:
Brawo p. Januszu. również POpieram. Dość tej obłudy PISowsko-klerykalno-Radyjkowej dla ciemniaków bez własnego zdania ani wiedzy o konkretach. Palikot najobiektywniejszym politykiem PO
Chcesz żółć wylać to po co zmieniasz nicka, kmiocie. Pisz pod jednym przygłupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot potrzebny jest pewnego rodzaju motłochowi, wychowanemu przede wszystkim na GWnie, o rozumie zredukowanym do wielkości orzeszka. Tym oczywiście odpowiada wszelkie szambo w życiu publicznym i takie normy "kultury POlitycznej", jakich wyrazicielem jest Janusz Nikodem P. - herbu gumowy fajfus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
()()() napisał:
A dla mnie to wspaniały człowiek,a najwiekszymi sk......mi jest cale PIS i Radio Maryja.....przejrzyj na oczy ciemniaku pastewny
szkoda kmioce ze masz g...no zamiast mózgu i patrzenie nic ci nie daje. a wulgarny i cyniczny cham bedzie dla mnie zawsze smieciem. ta gnida jeszcze nic nie zrobiła dla kraju, wszystko co robi ma sprawić by stał sie osobą rozpoznawalną i owszem udało mu sie, a nawet infantylnym głupkom imponuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo napisał:
Pan Palikot po prostu mówi głośno to o czym większość ( elokwentnych tchórzy) myśli.
Ja uwielbiam Pana Palikota i przykrom mi jest ze ludzie go nie rozumieja. To swiadczy ze obywatele sa ciemni i niewyksztalceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jest cool - mówi to, co bardzo wielu z nas myśli, ale uważamy, że nie wypada tak wprost... A fakt, że pisowcy tak zażarcie go atakują - to jak order: świadczy o jego skuteczności. Brawo Janusz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ja uwielbiam Pana Palikota i przykrom mi jest ze ludzie go nie rozumieja. To swiadczy ze obywatele sa ciemni i niewyksztalceni.
jakim to trzeba byc deb***em zeby taka teze wysnuć?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to efekt uboczny życia w Polsce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ja uwielbiam Pana Palikota i przykrom mi jest ze ludzie go nie rozumieja. To swiadczy ze obywatele sa ciemni i niewyksztalceni.
Ciekawe, czy gdyby twój ojciec był np. prezydentem i Palikot o nim powiedział po jego tragicznej śmierci, że trzeba sprawdzić, czy (w chwili śmierci) nie był pijany oskarżając go o wszystko - to też byś gościu go tak uwielbiał??? Pomyśl zanim coś palniesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piesnapis napisał:
Palikot jest cool - mówi to, co bardzo wielu z nas myśli, ale uważamy, że nie wypada tak wprost... A fakt, że pisowcy tak zażarcie go atakują - to jak order: świadczy o jego skuteczności. Brawo Janusz!
mówi to co wielu z nas myśli ! faryzeusze zaklinają rzeczywistość dla nich naprawdę czarne jest białe śnijcie sny o Maślaczku wyborcy pisu wygracie wybory parlamentarne-tak mówią gwiazdy i jasnowidz dorwią się matołki do władzy czekajcie a nadejdzie dzień sądu nad nami niewiernymi będziecie nas wbijać na pale i palić na stosach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Palikota!!! przynajmniej nam pokazuje na własnej osobie, jak polską politykę i polskich polityków traktować i oceniać. Zwyczajne Muppet Show!!!Dawaj dalej panie Palikot!!Jest cyrk muszą być i małpki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie jest z LUBLINA!!!! To cham z Biłgoraja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flaki mi się przewracają jak widzę Palikota i mam nadzieję, że go nie wyrzucą z PO - PiS dzięki niemy wygra bez wysiłku każde następne wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
On nie jest z LUBLINA!!!! To cham z Biłgoraja....
No to go na taczke i do Biłgoraja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wykluczam, że ktoś podjął jakieś działania przerwania wałów. Jednak pragnę zwrócić uwagę, że ludzie są bardzo podatni na manipulację i chętnie lubią tworzyć historie spiskowe. Dawniej królowie, kapłani wszystkich religii (teraz też wciskają ciemnotę), szamani itp. wykorzystywali ludzi do własnych celów. Dzisiaj można to wykorzystać np. w zbliżających się wyborach samorządowych. Dodam tylko jeszcze kilka przykładów bzurnych historii: swego czasu kursującaq czarna wołga, porywanie dzieci przez żydów w celu wykorzystania pozyskania ich krwi jako składnik macy, duchy, diabły, zabili go i uciekł ,pęknięty most i dach na carefurze w Puławach itp. Podjąć decyzję o zalaniu kogoś, zeby uratować kogoś nie jest łatwo i wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Podejmujący taką decyzję wie, że może kiedyś dostać za to mocno po du***. Dlatego na 99,99% nie wierzę, że ktoś wydał taką decyzję.[/quote] [quote name='~gość~' post='313359' date='8.07.2010, 08:22:07']On nie jest z LUBLINA!!!! To cham z Biłgoraja....
Palikot. Ten zakompleksiony homofob z prowincji postanowił zaistnieć w wielkim świecie. Należy go po prostu ignorować i nie zaszczycać komentarzami, a także pod żadnym pretekstem nie czytać jego wypocin na blogu, bo temu osobnikowi mylącemu tupet i chamstwo z inteligencją wydaje się póżniej, że jest interesujący "palikotyzacja" (polityki, życia publicznego) jako – według osób używających tego pojęcia – pejoratywnego określenia na postępującą wulgaryzację lub upotocznienie języka wypowiedzi publicznych oraz stosowanie niekonwencjonalnych rekwizytów lub stylów zachowań w publicznych wystąpieniach. Jesteś Wielkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroszczą mu inteligencji,pieniędzy i pozycji ale on ma to wszystko w d... i jest sobą. Tak trzymac i mówić co się myśli niewielu potrafi. Podobno w Tu 154 padły słowa " SPADAJ DZIADU" i pilot wzioł to dosłownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy Urbana bis, bo jest gorszym osłem chociaż ma małe uszy, a inteligencją nie dorasta nawet do pięt Jerzemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 % ludzi na Jarka w LBN napisał:
LUBLIN PRZEPRASZA ZA PALIGŁUPA!
Lublin jest dumny ze ma Palikota!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan poseł z wykształcenia jest filozofem.Niekiedy musi stosować dosadne techniki ,aby trafić do "niektórych umysłów".A większość i tak myśli niemal tak samo!!!Jednak Lubelszczyzna bez Pana posła była również "mocno nieoświecona".I tak zapewne pozostanie jeszcze wiele lat...............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jest ok. Zacznijcie wreszcie słuchać CO mówi i pomyślcie dlaczego inni nie chcą głośno o tych trudnych tematach mówić. - Bo nie wypada, czy dlatego, że po prostu się boją mówić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram działania Pana Palikota spoko koleś oby więcej mądrych ludzi w tym kraju!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...